Zeměpisná olympiáda - ŠKOLNÍ KOLO -instrukce

Reference: 

Vážení studenti,

minulý týden probíhala anketa přes Google Claasroom o dobrovolnou účast na zeměpisné olympiádě kategori kategorií A, B, C, D. Tři nejlepší studenti z každé kategorie půjdou do okresního kola- opět distanční formou během ledna.

Nachystejte si na níže uvedené termíny povolené pomůcky:
-papír pro zápis odpovědí

-psací potřeby (propisovací tužka, tužka, pastelky minimálně dvou barev), 

-pravítko, trojúhelník, úhloměr, - kalkulačka, - školní atlasy světa KARTOGRAFIE

Soutěžící mají inforamce ode mě na e-mailu, kam budu zasílat i odkaz na Tems před začátkem olympiády a na tyto e-maily jim zašlu postupně 1. část s atlasem na 45 min. a po odeslání odpovědí 2. část bez atlasu na 45 min.práce.

V případě dotazu mě kontaktujte na: gympl [dot] zemepis [at] seznam [dot] cz.

s pozdravem Effenbergerová Helena

V případě, že se k anketě někdo dostal až o víkendu, kdy už je neplatná a ještě se chce účastnit Zeměpisné olympiády - školního kola, opět mě kontaktujte na e-mailu: gympl [dot] zemepis [at] seznam [dot] cz , ať vás zařadím do adres pro odeslání zadání. 

 
SEZNAM STUDENTŮ: den/čas - třída

TŘÍDA

 

1.G - kategorie A

Katrin Foretníková

 ÚTERÝ 

datum: 12.1.

čas odeslání odkazu na Teams: 7:45


1. a 2. vyučovací hodina

Markéta Nečasová

Tobiáš Charvát

Mátlová Natálie

Eliška Klímková

 

Hovězáková Adéla

2.G - kategorie B

Ema Ryšavá

 PONDĚLÍ 

datum: 11.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

Nikola Kocmanová

Julie Sklenářová

Julie Nezvalová

Kristián Bořil

 

 

3.G - kategorie C

Karolína Smutná

  - pravděpodobně také: 

 STŘEDA 

datum: 13.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

-ještě v jednání, změna možná.....???

 

4.G - kategorie C

Daniela Mrázová

 STŘEDA 

datum: 13.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

 

Ema Bedřichová,

František Bilavčík

Hanák Ludvík

Vránová Gabriela

 

5.G - kategorie D

Elen Foretníková

 PÁTEK 

 

datum: 15.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

 

Aneta Procházková

Vojtěch Samson

 

6.G - kategorie D

Gabrhelová Anežka

 PÁTEK 

 

datum: 15.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

Daniela Šurýnová

Valentová Eliška

 

7.G - kategorie D

Terezie Havelková

 PÁTEK 

 

datum: 15.1.

čas odeslání odkazu na Teams 8:45


2. a 3. hodina

Cyril Hrodek

 

Po vyřešení vyhlásím 3. nejlepší řešitelé v každé kategorií, kteří postupují v únoru do okresního kola.

Všem geografům přeji hodně štěstí a úspěšné řešení školního kola zeměpisné olympiády. H.EF.