Závěrečné seriózní zprávy z LVK

Čtvrtek 11.1.2018

Hlásíme se Vám naposledy z lyžařského areálu Kohútka a přinášíme velmi zajímavé postřehy, především z odpoledního Kohútkovského šest-i-boje. (Kde jsou klíče od pokoje 2D?)

Pro lepší porozumění v rychlosti zmíníme pravidla soutěže:   6 týmů, 6 disciplín. Každé družstvo mohlo na jednu ze soutěžních disciplín vsadit žolíka (jokera) a tak zdvojnásobit počet bodů získaných za tuto disciplínu. Každé družstvo se skládá z deseti závodníků, z nichž každý je nominován právě pro jednu soutěžní disciplínu. Týmovým nominacím a taktice byl věnován včerejší večer. Taktika byla jasná – být nejrychlejší, nejšikovnější, nejtýmovější, nejlepší, zkrátka urvat co nejvíce bodů a vyhrát.

Rozhodně je třeba ocenit především dobře promyšlené nominace, týmového ducha a fanoušky, kteří hnali své borkyně i borce vpřed a dál. A někdy ještě dál. (Nevíte něco o těch klíčích?)

            Před pár okamžiky skončilo vyhodnocení dnešního zápolení. Sláva vítězům, čest poraženým (co ty klíče??). Výsledky naleznete v příloze.

            Všichni frekventanti úspěšně prošli závěrečným testem a nic nebrání jejich návratu domů (kromě těch ztracených klíčů).

            Ještě jeden těžký a nevyhnutelný úkol je před každým účastníkem LVK. Nevíte který? Jaký? Těžký. Přetěžký. BALENÍ!!! Byli jsme při tom, když se hoši snažili podělit o volné ponožky. Je vysoce pravděpodobné, že domů zítra přivezou lichožrouty : -)

            Z velkého množství vašich včerejších odpovědí bohužel žádná nebyla správná. Nikoho tak tentokrát nemůžeme potěšit gratulací a hodnotnou cenou. Nesmutněte, přichází vaše poslední šance. Kdo bydlí na pokoji 2D?  Vaše odpovědí opět netrpělivě očekáváme na adrese kohutka2018 [at] seznam [dot] cz (Co myslíte, našly se?)

 

Naše mise v Javorníkách končí, rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a těšíme se někdy a někde na shledanou.

 

Váš oddaný Ogar Čičon, 4P, Kohútka 913 m. n. m.