Ověřeně zaručené zprávy z LVK 2018

Úterý – 9.1.2018

Hlásím se vám dnes už podruhé z moravsko-slovenského pomezí. Během odpoledne jsme pro vás zjišťovali podrobnější informace o příjezdu lyžařských inspektorů, kteří objíždí české a moravské hory a zjišťují kvalitu poskytovaných služeb. Tentokrát na své cestě nemohli nezavítat do našeho lyžařského areálu.

Vzhledem k tomu, že Kohútku navštěvovali pravidelně jako frekventanti lyžařských výcvikových kurzů, nás zajímalo, v čem je Kohútka v letošním roce jiná. Environmentalistku, slečnu T.H., překvapila pouze barva vody v akumulační nádrži. Ostatní členové inspekční komise pouze spokojeně přikyvovali a neshledali žádné nedostatky. Nedostatek sněhu je příliš netrápil. Hlavně že svítilo sluníčko a v jídelně se podávaly halušky a vyhlášené borůvkové knedlíky.

Jenom naší redakci se exkluzivně podařilo získat informaci o tradiční návštěvě holandské delegace do spřáteleného Horského hotelu Kohútka a byli jsme u toho, kdy na chléb se solí pohotově zareagovala připraveným mletým řízkem.

Během odpoledne jsem sledoval výcvik jednotlivých družstev a mohu potvrdit, že:

-          všechna družstva využívají sedačkovou lanovku

-          všichni frekventanti jsou schopni samostatně zdolat sjezdovku – i úsměvů a nadšení přibylo :-)

-          nejzkušenější lyžaři se individuálně věnovali 4. družstvu a předali mu cenné zkušenosti, které vedly ke zlepšení pohybových dovedností

-          někteří nadšení lyžaři tak spěchají na nástup, že až po několika jízdách zjistí, že si na pokoji zapomněli rukavice. Ale podle dobře informovaného zdroje pyžamo už týž lyžař našel :-)

-          výborné podmínky motivovaly tiskovou agenturu 4P k natočení interního dokumentu – „Předveď, co jsi pochytil při výcviku.“ – autorská projekce poznamenala a snad i motivovala mnohé. Uvidíme...

Redakce reaguje na vaše včerejší mailové odpovědi a s politováním musí konstatovat, že žádná odpověď tentokrát nebyla správná.

A proto dnešní otázka zní: Co připravili místní kuchaři večer pro hladové lyžaře? Správnými odpověďmi opět můžete zahltit známou emailovou adresu: kohutka2018 [at] seznam [dot] cz

Dnešní slunce v kombinaci s místním horským vzduchem a celodenní aktivitou unavilo všechny přítomné, a proto zatím SKOL!

Váš vytížený Ogar Čičon, tisková agentura 4P