Exkluzivní tutovky z LVK

Středa – 10.1.2018

Hlásíme se znovu, z vám už dobře známého lyžařského areálu, tentokrát v pravidelné relaci a přinášíme další zajímavé zpravodajství ze čtvrtého dne pobytu.

  • Dopoledne všechna družstva pilovala a snažila se využít všechny (tři) technicky zasněžené sjezdové tratě. Přírodní sníh se velmi sporadicky skrývá hluboko v lesích. Mnohokrát byla využita (a kvůli nám i zastavena) sedačková lanovka. Dokonce i černá sjezdovka byla několikrát zdolána. Kameramani KTV Kotáry Javorníky vše zaznamenali a nyní už ve střižně připravují zajímavý dokument s pracovním názvem Lyžujeme (na hraně?) s úsměvem! Případné zájemce o DVD budeme včas informovat o jeho distribuci.
  • V poledne – neodolatelná valašská kyselica a vyhlášené ovocné knedlíky.  /: Přidávalo se:/ a ještě jednou přidávalo se. Prodloužení poledního klidu bylo ze zdravotních a pohybových důvodů nezbytné.
  • Ve 14 hodin k nám, na moravsko–slovenské pomezí, dorazil meteorologický balíček odeslaný z jižní Moravy – tak vytrvalý a vydatný déšť jsme si snad ani nezasloužili.
  • Odpolední déšť překazil plánovanou turistickou vycházku s jasným cílem – společně překonat vzdálenost 130 km. Někteří byli touto představou tak vyděšeni, že prosili oblohu, aby déšť ještě zesílil. Bohužel byli vyslyšeni...  Rovnice pro výpočet překonané vzdálenosti byla následující:

2 km * 65 účastníků LVK = 130 km :-)

  • Na vlastní uši jsem zaslechl komentář týkající se změny programu: „JOOO, počasí nás nezklamalo!!!“ Domníváte-li se, že znáte autora tohoto výroku, svou odpověď zašlete na známou adresu: kohutka2018 [at] seznam [dot] cz
  • Redakce mnohokrát děkuje za všechny zaslané odpovědi, vylosovaným šťastlivcem se tentokrát stala paní Hana z Kyjova. Může se těšit na zajímavé ceny, které jí obratem zasíláme.
  • Právě teď probíhají strategické porady týmů před zítřejším prvním ročníkem lyžařského víceboje. V přiloženém souboru si sami můžete prohlédnout složení týmů. Aplikace MOV „DREAM TEAM“ vygenerovala sestavy podle následujících kritérií: značka lyží a ostrost hran, velikost bot, krevní skupina, barva lyžařské helmy a doba potřebná ke kompletní přípravě na výcvik.

 

Opět se máte na co těšit. Nenechte si proto ujít naše zítřejší zpravodajství.

 

Váš natěšený Ogar Čičon, tisková agentura 4P

Soubory: