Jak jsme dobývali severní pól

Ve dnech 20. a 22. 4. mohli diváci zhlédnout v sále kloboucké sokolovny divadelní hru z pera Járy Cimrmana Dobytí severního pólu v podání studentů sedmého a osmého ročníku našeho gymnázia.

Na představení se svědomitě připravovali, nic neponechali náhodě, dokonce i přírodu si naklonili na svou stranu. Po Velikonocích se opět vrátila zima.  Ideální příležitost se přiobléct a vyrazit na severní točnu.

O tom, že představení mělo velký úspěch, svědčili atmosféra v hledišti (i na jevišti:-)), nekončící potlesk a spokojení diváci, kteří při odchodu ze sálu nešetřili chválou.

Ve vzduchu tak visí nezodpovězená otázka: Kam nás zavedou příště, když severní pól byl úspěšně dobyt?    

Necháme se překvapit… Chuť a elán jim rozhodně nechybí.

Za odměnu vyrazili kluci do Prahy navštívit představení svých zkušenějších kolegů z Divadla Járy Cimrmana – HOSPODA NA MÝTINCE – a získali zkušenosti, které se jim mohou hodit.  Že by nás čekal Z/záskok? :-)

Děkujeme všem návštěvníkům divadelního přestavení za podporu, byli jste výborné a vnímavé publikum, děkujeme i za finanční příspěvek, protože díky vám jsme mohli přispět částkou 5000Kč na konto Centra Paraple, jehož spoluzakladatelem je Zdeněk Svěrák, jeden z autorů divadelní hry.   

Připojené fotogalerie